Androloji

Boy veya Kilo Penis Boyutunu Etkiler mi?

Yakın zamanda yapılan bir bilimsel araştırma sırasında, yaklaşık 3500 erkeğin boy ve penis boyutu ölçüldü ve adamın boyu ne kadar uzunsa, penisinin de o kadar büyük olduğu bulundu. Başka bir çalışmada, 25.000’den fazla erkek test edildi ve boyu 6 fitten uzun olan erkeklerin çoğunun büyük penise sahip olduğu, 5 fit 8 inç’in altında ölçülen erkeklerin daha küçük penislere sahip olduğu bulundu. Bu anketlerin her ikisi de açıkça gösteriyor ki, adam ne kadar uzunsa, penisi o kadar büyük.

Bir erkeğin penisinin boyutunu bazen ellerinin veya ayaklarının boyutuna göre yargılayabileceğiniz söylenir. Kolları veya bacakları uzun olan bazı erkeklerin doğal olarak büyük bir penise sahip olacağı da söylenebilir. Açıkçası, bazı erkeklerin boylarına ve penis boyutlarına bakılmaksızın alışılmadık derecede küçük veya büyük penislere sahip olacakları kuralın birkaç istisnası vardır.

Daha Büyük Bir Penis İçin İpuçları ve Püf Noktaları

Penisinizin uzunluğundan ve çevresinden rahatsızsanız , bir servet harcamadan olumlu bir değişiklik yapmanın birçok yolu vardır. Bazı basit hileler ve egzersizlerle penisinizin uzunluğunu ve çevresini kolayca artırabilirsiniz.

Vücut ağırlığınıza dikkat edin – Penisinizi daha büyük göstermek için yapabileceğiniz en önemli şeylerden biri kilonuzu izlemektir. Vücudunuzu doğru kiloda tutarsanız ve düz bir karın hedefliyorsanız, penisiniz neredeyse kesinlikle daha büyük görünecektir. Karın bölgenizde fazla yağ varsa, bu penisinizin etrafına çok fazla ağırlık bindirebilir ve daha küçük görünecektir.

Kasık kıllarınızı düzeltin – Bu en belirgin tekniktir ve zaten birçok erkek tarafından kullanılmaktadır. Çoğu erkek sakal kesme makinesine veya saç kesme setine zaten erişebilir ve her şeyi güzel ve düzenli tutmak için haftada bir kez kullanılırsa, penisiniz kesinlikle daha büyük görünecektir. Belli ki penisini büyütmemişsin ama yaptığın şey penisini saklayan fazla tüyleri kesmek.

KEGEL penis egzersizleri – Kegel penis egzersizleri , pelvik kaslarınızı güçlendirmek ve dayanıklılığı ve kalma gücünü artırmak için tasarlanmıştır. Bu egzersiz, PC kasınızı sıkmayı ve her seferinde 5-10 saniye tutmayı içerir. Bu egzersizi doğru süre boyunca uygularsanız, erken boşalmayı durdurabilir ve muhtemelen daha sert bir ereksiyon elde edebilirsiniz.

JELQING penis egzersizleri – Bu, penis uzunluğunu artırmak için tek doğal egzersizdir ve yalnızca penisinizin boyutunu değil aynı zamanda çevresini de artırmak için tasarlanmış sekiz dakikalık 34 egzersizden oluşur. Jelqing egzersizleri, penisinize kan akışını artırmak ve hücreleri uyarmak için tasarlanmıştır. Birkaç aylık jelqing işleminden sonra , eklenen genişlikle bir inç büyüme görmeyi bekleyebileceğiniz yaygın olarak düşünülmektedir.

Penis Uzatıcılar – Penis uzatıcılar, erkeklerin penislerinin uzunluğunu ve genişliğini artırmanın yeni yolu haline geliyor. Çoğu erkeğin bir inç uzunluğunda minimum bir artış elde edebileceği testlerle kanıtlanmıştır. Bu kadar popüler hale gelmelerinin nedeni, nispeten ucuz olmaları ve bir kez satın alındıktan sonra onları ihtiyacınız olduğu kadar saklayabilmenizdir.

Penisinizdeki Corpora Cavernosa kasına basitçe çekiş uygulayarak çalışırlar, bu da hücrelerin ayrılmasına ve ardından çoğalmasına neden olur. Yeni hücreler penisinizde birikerek daha fazla kan tutmasını sağlar, bu da daha uzun süre daha sert ereksiyon anlamına gelir. Ayrıca erken boşalmayı yenmenin yanı sıra penisinizi düzeltmeye ve en önemlisi ekstra uzunluk ve çevre eklemeye yardımcı olacaktır.

Penis uzatıcı kullanan erkekler üzerinde yapılan birçok farklı çalışmada, bir erkeğin 4-6 aylık bir süre boyunca günde 2-6 saat penis uzatıcı kullanması durumunda, çoğu erkeğin ortalama bir penisin üzerinde bir artış bekleyebileceğini buldular. penis ereksiyon halindeyken inç. Penis uzatıcı en az 6 ay boyunca her gün önerilen maksimum süre boyunca kullanılırsa, çoğu insan 3 inç uzunluğunda ve 1 inç genişliğinde bir artış görmeyi bekleyebilir.

Penis uzatıcı satın alırken hatırlamanız gereken tek şey, yalnızca resmi bir penis büyütme sitesinden bir tane satın aldığınızdan ve garantisi olduğundan emin olmaktır.

Tüm bilmeniz gereken, yukarıda listelenen tekniklerin penisinizin boyutunu büyütmenize neredeyse kesinlikle yardımcı olacağıdır. Zaman, çaba ve doğru tekniklerle, size ihtiyacınız olan güveni verecek daha büyük bir penise kolayca ulaşabilirsiniz.