Androloji

Semen Hacmi Nasıl Artırılır

Bir erkeğin boşalma sırasında ürettiği meni hacmi, birçok erkeğin boğuştuğu çetrefilli bir sorundur. Eski eşlerin hikayeleri, bir erkeğin meni miktarının herhangi bir önemi olup olmadığı konusunda her türlü öneri ve nedenle doludur ve birçok erkeği meni hacmini nasıl artıracakları konusunda endişelendirmektedir.

Birçok erkek, artan semen hacminin doğurganlık, cinsel cesaret ve artan libido ile benzer olduğuna inanır. Bu biraz uzak olsa da, gerçek çok uzak değil. Daha büyük bir meni hacmi daha fazla sperme sahip olacak, bu nedenle spermlerin yumurtaya başarılı bir şekilde ulaşma şansını artıracaktır. Ayrıca, daha fazla meni içinden geçtikçe haz kaslarının kasılmalarının sayısı arttığı için cinsel hazzın da arttığını belirtmek ilginçtir.

Bununla birlikte, bu hacmi nasıl artırabileceğinizi bilmek isteyebilirsiniz. Sihirli kelimeler egzersiz, ne yediğiniz ve seks sıklığıdır. Bu üç faktör, sperminizin miktarının belirleyicileridir.

Egzersiz genellikle tüm vücut için iyidir. Öyleyse, neden boşalmanızı artırmanıza ve penis performansınızı iyileştirmenize nasıl yardımcı olduğunu bilmiyorsunuz. Bu iki alanı hedefleyen bir grup özel egzersiz vardır. Bunları Daha Sert Ereksiyonlar için Egzersiz programımda bulabilirsiniz. Kaliteli egzersizler, daha sert ereksiyonlara ve daha fazla boşalmaya dönüşen iyi kan dolaşımı sağlar.

Semen Hacmini ve Sperm Motilitesini Artırmak İçin En İyi Yiyecekler

Diyet veya yediğiniz yiyecek türleri meninin kalınlığını, kıvamını ve meni hacmini belirler. Meni kalınlığınızı artırmak istiyorsanız jelatin ve yumurta akı gibi yüksek protein içeriğine sahip yiyecekler tavsiye edilir. Çinko, omega-3 yağları, selenyum ve buğday tohumunun kıvamı iyileştirdiği söylenir. Artan günlük sıvı alımı, özellikle su, L-lizin, L-arginin ve L-karnitin gibi amino asitler, Azgın Keçi Otu bitkisi, çinko, maca, kabak çekirdeği ve katuaba kabuğu gibi amino asitlerle birleştiğinde, tümü semen hacminizi artırmaya çalışır. Yukarıdaki besinlerin ve bileşenlerin çoğu penis haplarında da bulunabilir.

Seks sıklığının ejakülat hacmini nasıl etkilediği merak edilebilir. Meni üreten doku, meni rezervleri kapasiteye kadar dolana kadar sürekli olarak meni üretir. Bu yaklaşık iki gün sürer. Bu nedenle, bir veya iki güne kadar çekimser kalınırsa, bırakılan meni daha fazla olacaktır. Ancak daha uzun süre çekimser kalmak hacimde bir fark yaratmaz.

Boşalma ve orgazm , erkek cinsel uyarısının nihai hedefi olduğundan, meni hacmini artırarak ve sperminizin kalitesini artırarak üreme zevkini ve şansını yükseltebilirsiniz. Semen hacmini artırmak her şey değildir; ama her iki cinsiyet için de daha güçlü, daha hoş ve daha etkileyicidir. Bir erkeğin egosu ve özgüveni de cinsel iddiasıyla belirlenir. Bu sadece cinsel aktivitelerine değil, aynı zamanda hayatının diğer yönlerine de yansır.

Kadınlar meninin hacmi hakkında ne diyor? İlk çiftleşme içgüdüleri ve doğal üreme istekleri nedeniyle, kadınlar genellikle daha az meni bırakan erkekle karşılaştırıldığında daha fazla meni akıtan bir erkeği tercih ederler! Bu bilinçli veya bilinçsiz olarak yapılabilir. Görünüşe göre bu aynı zamanda bir erkeğin cinsel cesaretini değerlendirmek için bir kriter.